Червоний промінь

Прийдешній тиждень несе похолодання та мокрий сніг

Діло поволі йде до зимової пори. І вже з понеділка 14 листопада українці мають відчути це. В країні відбуватиметься очікуване зниження температури повітря. Так, 14-15 листопада надворі буде до +3…+8°С, а з четверга – до -3°С. У другій половині тижня вдень очікуються “мінуси”, піде мокрий сніг. Новий прогноз оприлюднила відома синоптикиня Наталка Діденко в Telegram.

Згідно з її дописом, 14 листопада в більшості областей України впродовж дня стовпчики термометрів коливатимуться між позначками +3…+8°С. У західних областях та у південній частині країни ще затримається тепле повітря: там очікується +8…+13°С. Антициклон ще утримуватиме будь-які опади від України, тож у понеділок всюди переважатиме суха, навіть часто із сонцем, погода. Так само й у вівторок, 15 листопада, особливих погодних змін ще не очікується. 

А вже в середу-четвер, 16-17 листопада, температура почне стрімке зниження. В другій половині тижня навіть вдень з’являться “мінуси” та випадатиме мокрий сніг.

Люди ще мають час підготуватися до похолодання, зазначила Діденко. “Не забувайте закривати двері та вікна на сходових клітинах, дістаньте теплішу домашню одежу, пледи, хай у термосах буде щось гаряче при вимкненому струмі. Акумулюйте тепло навколо себе будь-якими безпечними та розумними способами. Наприклад, пухнастими котами”, – порадила знаменита синоптикиня.