Червоний промінь

Подарували дітям і дорослим феєричну казку!

Втішитися, відволіктися від хвилювань через війну юним запоріжцям, дітям з родин переселенців допомогли артисти Запорізької обласної філармонії під час новорічного шоу «ФеЄРічний дарунок».  А враховуючи давню дружбу, яка поєднує філармонію та Запорізьку обласну організацію НСЖУ, Центр журналістської солідарності, потрапити у новорічну казку змогли також діти та онуки запорізьких журналістів.

Яскрава, насичена і цікава програма повністю захопила малечу. Упродовж години вони були щасливими, танцювали, співали, грали з чудовими персонажами вистави. Це героїчний Пес Патрон разом із дівчинкою Катрусею, Фея-Хрещена, яка видимо та невидимо супроводжувала їх у казкових пригодах. Під час подорожі Патрон і Катруся зустрічаються з героями улюблених фільмів та мультиків «Русалонька», «Барбі», «Тарзан», «Венздей» та популярного культового українського мультфільму «Мавка». А всі дива, що з ними трапилися під час поїздки, – подарунок Феї-Хрещеної. Одним із святкових чудес  було знайомство з символом за китайським календарем 2024 року – грізним на вигляд, але лагідним за вдачею Драконом. Як добре, що в цій казці не було негативних героїв. Це неповторна історія про добро, українські традиції, щасливу країну, дружбу і патріотизм.

Наприкінці вистави дітвора, усі глядачі гаряче аплодували артистам, всі разом сердечно дякували нашим захисникам за можливість святкувати, жити, працювати і навчатися у вільній країні!  А ще загададали головне спільне бажання – усім мирного неба!

Щиросердно дякуємо Центр журналістської солідарності Запоріжжя, а також Національній спілці журналістів України (подарували чудові настільні ігри дітям та онукам журналістів!) за можливість хоч на деякий час забути про тривоги, поринути в казку, насолодитися чудовою грою артистів, відчути справжню радість.

Наталія СТІНА.