Британський стартап Sonantic представив розробку, яку в реальності зовсім нещодавно складно було й уявити – технологію імітації людських почуттів. Штучний інтелект завдяки такій новації зможе сміятися, плакати, хвилюватися і відчувати інший широкий спектр почуттів. Про це пише TechCrunch. Технологічний прорив вже зацікавив багатьох розробників комп’ютерних ігор, яким почасти доводиться вручну, за допомогою акторів записувати тисячі рядків діалогів між персонажами.
“Продукт Sonantic – програма для редагування звукової інформації, що включає безліч різних голосових моделей, створених на основі голосів живих акторів, з усіма тонкощами голосу, нюансами дихання”, – пояснила Зіна Куреши, співзасновник Sonantic.
Автори програмного забезпечення вже укладають угоди з виробниками комп’ютерних ігор, для яких окремий величезний пласт роботи складає запис реплік героїв вручну, за допомогою запрошених акторів. Стартап запевняє, що використання даної програми може прискорити процес виготовлення ігор і коригувати аспекти голосу, підлаштовуючи його під обставини, що оточують героя в даний момент.
Автори “емоційної” технології не вважають, що та витіснить акторів, але, скоріше, стане чимось на кшталт комп’ютерної графіки в області звуку. “Вона дозволить розповісти нові історії фантастичним чином”, – вважає Куреши.
Раніше вчені з Salesforce запропонували варіант вирішення проблеми нерівності доходів. За допомогою штучного інтелекту вони створили алгоритм, який підбирає найбільш підходящі варіанти оподаткування для тих чи інших економічних моделей.