Червоний промінь

Місія МАГАТЕ не знайшла жодних “брудних бомб” в Україні

З метою розвінчати брехню РФ про “брудну бомбу”, яку нібито розробляла Україна, до нашої держави прибули інспектори Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Сьогодні, 3 листопада, стало відомо, що фахівці завершили перевірку в трьох місцях в Україні й не виявили жодних ознак незаявленої ядерної діяльності та матеріалів. Про це повідомляє “5 канал”.

“Інспектори МАГАТЕ завершили польову перевірку в трьох місцях в Україні на запит українського уряду – не виявили ознак незаявленої ядерної діяльності та матеріалів”, – мовиться в повідомленні. Цю інформацію підтвердив у себе в Twitter і міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. За його словами, було перевірено 3 українські об’єкти, які опинилися в центрі російської дезінформації. Доказів будь-яких “брудних бомб” не знайдено, повідомив він. “Дякую голові МАГАТЕ Рафаелю Гроссі за чудову та оперативну співпрацю, яка допомогла протистояти російській брехні. РФ підтвердила свій статус головного брехуна світу”, – сказав міністр.

Нагадаємо, нашумілий фейк почав розганяти очільник оборонного відомства Росії Сергій Шойгу. ООН з цього приводу навіть провела спецзасідання, де країни-члени організації одноголосно висловили недовіру повідомленням російського міністра.