Червоний промінь

Жителя смт Кушугум засуджено за незаконний рибний добувний промисел

В умовах проведення бойових дій та окупації більшої частини території Запорізькою окружною прокуратурою підтримувалось публічне обвинувачення у Запорізькому районному суді з розгляду кримінального провадження про кримінальне правопорушення, вчинене у сфері охорони природного навколишнього середовища.
Так, 24 квітня 2024 року у вечірній час 37-річний житель смт Кушугум Запорізького району, прибувши до Каховського водосховища поблизу смт Кушугум Запорізького району Запорізької області, з берега за допомогою знаряддя рибного лову – 1 сітки ліскової вчинив незаконний рибний добувний промисел на загальну суму 73 889 грн, чим завдав істотної шкоди рибному господарству України на вищевказану суму.
Відносно вказаного чоловіка, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України, тобто у незаконному зайнятті рибним добувним промислом, яке заподіяло істотну шкоду, до Запорізького районного суду Запорізької області скеровано обвинувальний акт.
Вироком Запорізького районного суду Запорізької області від 11.07.2024 вказаного чоловіка визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України, призначено покарання у виді 1 року обмеження волі з випробувальним строком 1 рік, задоволено цивільний позов та стягнуто з останнього суму завданих збитків у розмірі 73 889
гривень.

Максим СОКОЛОВ,
виконувач обов’язків керівника Запорізької окружної прокуратури