Червоний промінь

Міноборони РФ наказало знищувати тіла своїх загиблих в Україні військових

Відповідний документ “для службового користування” підписав заступник міністра оборони РФ Олексій Криворучко. Міноборони РФ наказало знищувати тіла своїх військових, загиблих в Україні.
Відповідний документ від 26 лютого, підписаний заступником міністра оборони РФ Олексієм Криворучком, опублікувало Оперативне командування “Північ”.
Зокрема, у цьому документі “для службового користування” Міноборони РФ вимагає з 1 березня року вилучити в особового складу, що воює в Україні, документи, які посвідчують особу, в найкоротші терміни вжити заходів для евакуації тіл військових РФ з України та забезпечити прихований вивіз тіл у нічний час до “пунктів постійної дислокації та їх захоронення у братській могилі з присвоєнням номера”, у тому числі на території Білорусі.
Крім того, документ передбачає, що у разі неможливості евакуації тіл необхідно “ухвалити рішення про їхнє знищення на місті”
“Все, що треба знати про ставлення противника до своїх солдат. В той час, як українських загиблих воїнів проводжають в останню путь, як Героїв та шанують їхню пам‘ять”, – прокоментували у командуванні