Червоний промінь

Що робити, аби залишатися на зв’язку?

Якщо немає зв’язку, звертайтесь до поліції та рятувальників в месенджерах – пояснюють 

◾️ Ви можете скористатися альтернативними способами виклику екстрених служб, скориставшись Wi-fi або налаштувавши точку доступу з інших мобільних пристроїв.

Резервні номери телефонів Нацполіції та ДСНС з установленими месенджерами ⤵️

📍Запорізька область:
+380504529195 (Національна поліція)
+380933121101 (ДСНС)

_______________________________________________

Враховуючі проблеми зі зв’язком, наразі користувачі «Київстару» можуть скористуватися національним роумінгом, який працює в Україні від початку повномасштабного вторгнення. Він дозволяє при зникненні зв’язку одного оператора підключатися до мережі іншого. Наразі наявність мобільного інтернету не менш важлива за дзвінки, адже дозволяє бути на зв’язку з близькими онлайн та перевіряти актуальні новини. При цьому тарифікація послуг у національному роумінгу зберігається відповідно до тарифного плану оператора, послугами якого користується абонент.

Зробити це просто. Якщо ви користувач телефону з системою Android: Налаштування – Мобільна мережа (чи Підключення) – Оператор. На iOS: Параметри – Стільникові дані – Вибір мережі.

Обов’язково відключить автовибір мережі. Далі знайдіть і виберіть доступну мережу: Vodafone UA, UA-KYIVSTAR чи lifecel. Якщо зареєструватися не вдалося, треба спробувати ще раз або вибрати іншу мережу. Далі перевірте можливість використання мобільного інтернету.

Якщо не вдається підключитися до мережі іншого оператора, потрібно перезавантажити телефон. Також раз на день варто повертатися до мережі свого оператора.