Червоний промінь

Обласних туристів чекають нові екскурсії та маршрути

До Всесвітнього дня екскурсовода в обласному краєзнавчому музеї відбулася концепт-презентація «Туристичні можливості області», в якій взяли участь представники туристичних фірм, туристичних агенцій, приватні підприємці, екскурсоводи, музейники. Під час заходу найкращі установи отримали нагороди. Про це повідомив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, вітаючи всіх, хто презентує область туристам, зазначив, що цьогоріч у межах Програми розвитку туризму розробляються нові маршрути Запорізьким краєм. Вони передбачають екскурсії та подорожі на один, два, три та десять днів. Запорізька область має численні туристичні родзинки, деякі з них відомі на весь світ, а деякі ще не представлені широкому загалу. 

Про свої цікаві пропозиції, оригінальні екскурсійні маршрути учасникам заходу розповідали заступник директора Запорізького академічного обласного театру ляльок Лариса Стовбун, директор садиби зеленого туризму «AQUAZOO» Борис Ігнатко,  завідуюча науково-експозиційним відділом Василівського історико-архітектурного музею-заповідника «Садиба Попова» Олена Шевченко, співробітник відділу соціокультурної діяльності та зв’язків з громадськістю Запорізької обласної наукової бібліотеки Дмитро Коцило. Інеса Носенко розповіла про інклюзивні можливості на прикладі садиби зеленого туризму «Дивосвіт» у селі Геленджик, а Вікторія Цвирко повідомила про туристичні перспективи «Лимонарю Запоріжжя».

Директор обласного краєзнавчого музею Юрій Спіцин, завідуюча науково-методичним відділом музею Вікторія Водоп’ян та старший науковий співробітник Світлана Козиряцька повідомили, що спільно із запорізьким колекціонером Дмитром Назаренком готується виставка, присвячена історії виробництва пива, планується виставка менонітських меблів. Крім того має відкритись експозиція, що присвячена спортивним досягненням першого українського олімпійського чемпіона Якова Пункіна, а також виставка золота та інших коштовностей.