Червоний промінь

Обласна філармонія підготувала новорічну розраду для запоріжців

Рік завершується, на жаль, війною з цинічним ворогом. Військові боряться за майбутнє країни. Цивільні моляться за ЗСУ, підтримують їх та вірять в Перемогу. А також шукають розраду – хочеться закінчити 2022-й хоч із якимсь позитивом. Допомогти готові в Запорізькій обласній філармонії. Там для жителів регіону підготували цілий місяць справжньої новорічної феєрії. Анонс 83-го концертного сезону опубліковано на сайті установи.

Перші вистави почалися вже сьогодні, 10 грудня. Ансамбль солістів академічного симфонічного оркестру відіграв для слухачів світові хіти. Проте це був лише “розігрів” перед святковим музичним марафоном, який завершиться аж 8 січня 2023. Вже в неділю, 11 грудня, о 12:00 трохи новорічної магії подарують дітям. Джаз-квартет “Music men” виступить із програмою “Джаз Smile” під керівництвом талановитого піаніста та аранжувальника Юрія Крюкова.

В розкладі, окрім цього, ще багато цікавих виступів. Приміром, академічний козацький ансамбль пісні і танцю “Запоріжці” покаже виставу під чудовою назвою “До нашого дому Миколай іде”. Керуватиме трупою художній керівник, заслужений артист України Сергій Черногор. Захід заплановано на наступну неділю, 18 грудня, о 12:00. 23 грудня о 15:00 в філармонії відбудеться новорічний концерт артистів закладу “Свято наближається”. Здебільшого заходи відбуватимуться під гаслом “Філармонія – дітям”, але дорослим теж обіцяють позитивні новорічні емоції.

Зазначається, що вхід на концертні програми безкоштовний для учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб, за умови наявності вільних місць. Заходи буде проведено з дотриманням усіх вимог безпеки. Під час сигналу повітряної тривоги концерти перериватимуть, а слухачам пропонуватимуть пройти до безпечних місць.

 

Афіша новорічної музичної програми
Афіша новорічної музичної програми