Червоний промінь

Світлий ювілей Валентини ТІТОВОЇ

Торговельна сфера – надважлива складова прогресивного суспільства. Валентина Олексіївна ТІТОВА – людина, котра працює в системі Запорізького РайСТ ось вже 38 років, чудово знається на цій справі, за свій чималий трудовий досвід вирішила багато складних ситуацій. Тож колеги довіряють їй, визнають її високу майстерність і завжди можуть покластися на професійний розум у поєднанні з багатими життєвими знаннями.
Вона народилась в 1956 році в селі Михайлівка на Дніпропетровщині. В 1974 завершила навчання в середній школі № 66 м. Запоріжжя, тоді ж вступила до Запорізького професійного торговельного училища. Вже за рік стала випускницею закладу з відзнакою.
У Запорізькому РайСТ трудиться ще з 1983. За цей час перебувала на різних посадах, починаючи з товарознавця промтоварів, а сьогодні обіймає посаду інспектора відділу кадрів. На всіх ділянках праці Валентина Олексіївна показала себе сумлінною, висококваліфікованою, ініціативною працівницею, котра безмежно вболіває за доручену справу, може виконати її найкраще. Неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками Запорізької обласної спілки споживчих товариств.
Шановна Валентино Олексіївно! Від душі, сердечно вітаємо Вас з 65-річчям. Бажаємо миру за вікном, гармонії в душі, достатку в домі, ладу в родині, відради в серці, щастя в житті. Нехай кожен Ваш день, кожна мить будуть прекрасними, світлими, добрими та радісними. Здоров’я Вам, любові рідних, благополуччя, чудового настрою. Нехай Ваша оселя повниться чашею ніжності і взаєморозуміння!

Правління та колектив
Запорізького РайСТ.