Червоний промінь

Прекрасне 70-річчя активної Надії КУРУЩАК

В житті Ради ветеранів с. Відрадне беруть участь чимало заслужених людей, життєвий шлях та праця яких завжди варті окремої уваги. 18 лютого свій 70-річний ювілей відзначає одна з них – дуже працелюбна та надійна людина, турботлива, любляча мати і бабуся, активна учасниця всіх заходів Ради Надія Захарівна КУРУЩАК.

Народилася вона 1952 року в Чувашії (РФ), в сім’ї колгоспників. Закінчила сільську середню школу, працювала в колгоспі з другого класу. З 1971 по 1972 рр. закінчила бухгалтерські курси, вступила заочно в сільгосптехнікум за спеціальністю «Бухгалтер». 1972-1980 рр. – працювала бухгалтером на батьківщині, а 1980 року переїхала в Україну, в с. Відрадне.

З 1980 по 2000 рр. працювала дояркою на Відраднівській птахофабриці. Завжди була передовою дояркою, переможницею соціалістичних змагань. За сумлінну працю нагороджена орденом «Знак Пошани», дипломами і грамотами від Міністерства сільського господарства України. З 1983 по 1985 рр. спеціалізувалася в Василівському сільгосптехнікумі за спеціальністю «Зоотехнік».

У Надії Захарівни двоє дітей: син Олег та дочка Ольга, також п’ятеро онуків та один правнук. Сім’я дружня, надійна. Зараз вона на заслуженому відпочинку, тримає велике господарство, город, ще й встигає все, що планує. Дуже любить природу, квіти, постійно допомагає в благоустрою сімейного парку. Без неї не проходить жодна екскурсія, організована Широківською громадою. Любить читати, знає багато віршів, які декламувала на святах, організованих Радою ветеранів. Активна учасниця майстер-класів, концертів в Будинку культури села. Всім односельцям надовго запам’ятався виступ Надії Захарівни в компанії дочки Ольги та онучки Насті – разом вони читали «Заповіт» Т.Г. Шевченка трьома мовами: українською, російською та чуваською. Регулярно відвідує заняття Університету третього віку, цікавиться новинками історії та літератури.

Напередодні 70-річного ювілею Надії Захарівни щиро вітаємо її, бажаємо міцного здоров’я, активного довголіття, любові, витримки, гармонії в сім’ї, посмішок та прекрасного настрою. Нехай Ваш шлях буде прикладом для всіх, а кожен новий день дедалі більше тішить душу й закохує в життя!

Рада ветеранів

с. Відрадне.