Червоний промінь

На фронті героїчно загинув уродженець Лежиного

Мужньо захищаючи Україну від російських окупантів, на передовій віддав своє життя уродженець села Лежиного Степненської ОТГ Андрій Коліченко. Трагічну звістку його односельці поширили в соцмережі Facebook 24 травня. Солдат вирушив на війну в квітні.

“Стискається серце, болить душа, переповнює лють… Нестерпно боляче, невимовно шкода… Після повномасштабного вторгнення військ РФ він боронив нашу державу з квітня. В ході виконання бойового завдання був вірний військовій присязі, виявляв стійкість і мужність у бою за нашу Батьківщину”, – йдеться в дописі. Земляки відгукуються про загиблого як про прекрасну людину, сина, брата, чоловіка, батька, надійного друга і вірного сина своєї країни. Мешканці Степненської громади сумують з приводу непоправної втрати та висловлюють слова співчуття рідним і близьким Героя.

На жаль, це не єдина жертва на полі бою російсько-української війни серед уродженців Запорізького району. Також від Кушугумської селищної ради стало відомо, що на початку квітня в боях за Україну загинув офіцер ЗСУ, старший лейтенант Павло Нечибой. Його поховали на Балабинському цвинтарі. Ще одна велика втрата для Кушугумської громади – героїчна загибель мешканця селища Балабине, випускника гімназії “Престиж” Віталія Бохова. Прощання з юнаком відбулося біля Балабинського будинку культури.

Світла і вічна пам’ять! Герої не вмирають!