Червоний промінь

Людмила БРИЖАНЕНКО: життя, присвячене дітям

Пів століття невтомної праці заради щасливого майбутнього дітей – найціннішого, що має доросле покоління в своєму житті. Слова відомого педагога В.О. Сухомлинського «серце віддаю дітям» стали доленосними для Людмили Григорівни Брижаненко. Усю любов, сили, наснагу педагог присвятила праці з дошкільнятами. Улюбленому Кушугумському КЗДО «Ромашка» вона віддала цілих 50 років життя. Свій трудовий ювілей Людмила Григорівна відзначила 17 січня ц.р.
Навчалась вона у Запорізькому державному педагогічному училищі № 1, здобула педагогічну освіту, має звання вихователя-методиста. В дитячий садок прийшла працювати зовсім юною дівчинкою. Це було в далекому 1972. Почала трудитися музичним керівником. Вже за рік стала вихователькою в ясельній групі, потім – в старших. А в квітні 1997 була призначена завідуючою Кушугумською «Ромашкою». Вже 25 років вона залишається на цій посаді. Як діти, так і весь робочий персонал дуже звик до Людмили Григорівни, до її чуйності, людяності, доброзичливості, вихованості, здатності вирішити проблему будь-якої складності, підтримати й розрадити всіх у складну мить.
Односельці знають її не лише як досвідчену завідуючу дитсадком, а й як відповідальну громадську діячку з активною життєвою позицією. Разом з педагогічною діяльністю вона займалась і суспільними справами: 12 років працювала народним засідателем у Запорізькому районному суді, а також була депутатом Кушугумської селищної ради 3 скликання.
З освітянською нивою Людмила Григорівна на «ти» вже пять десятиліть. ЇЇ життя нероздільне з дитячим садком. Усі думки, душа й серце віддані роботі та родині. Жінка вийшла заміж, народила двох чудових синів. На сьогоднішній день вона – любляча мати і бабуся 3-х онуків. Може знайти спільну мову, підхід до дітей в будь-якій ситуації. А ще вона просто чарівна, гарна жінка, активна, добра людина, з гарним почуттям гумору.
Тож колектив КЗДО «Ромашка» сердечно вітає свого директора зі знаменною датою, відданими 50-ма роками роботи у дитсадку «Ромашка». Ви заслужили загальну повагу та захоплення своєю працездатністю, енергійністю, професіоналізмом, ентузіазмом, життєрадісністю, бажанням допомогти у скрутну хвилину словом та ділом кожній людині, хто цього потребує. Дай Вам Бог здоров’я ще на багато років, нехай робота приносить Вам тільки радість і задоволення. Ми аплодуємо Вам стоячи, адже Ваша праця цього точно гідна. Бажаємо безмежного щастя, добробуту, затишку, поваги і розуміння!

Колектив Кушугумського КЗДО «Ромашка».