Червоний промінь

Розклад магнітних бур у липні – поради для метеозалежних

У липні 2022 року геомагнітний стан очікується цілком спокійний, і обійдеться без значних потужних ударів, хоча експерти прогнозують чотири затяжні бурі протягом всього місяця. Цього місяця очікується кілька магнітних бур, кажуть фахівці. Більш-менш спокійним буде початок місяця, проте далі метеозалежні люди мають приготуватися до потенційних наслідків коливань.

З 14 по 16 липня (з піком 15 липня) очікується перший геомагнітний сплеск. У цей день можлива слабка магнітна буря. Вона може вплинути на здоров’я метеозалежних і людей похилого віку, тому в такі дні їм потрібно бути обережними.

З 22 по 23 липня (з піком 22 липня) прогнозують ще один сплеск сонячної активності. Вірогідно, ця магнітна буря також буде слабкою. Крім того, протягом місяця очікується кілька геомагнітних сплесків. У ці періоди метеозалежним людям також слід приділяти особливу увагу своєму здоров’ю.

З 30 по 31 липня також можлива помірна сонячна активність без очікуваних стрибків.

Вважається, що магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. І чим довше такий вплив, тим більш виснаженою і роздратованою стає людина. Від магнітної активності страждають як метеозалежні, так і здорові люди.

Вчергове нагадаємо прості поради, аби уникнути або зменшити вплив Cонця під час магнітних бур:

  • проводьте менше часу на сонці;
  • зробіть ранкове тренування – кілька простих вправ поліпшать кровообіг, позбавлять від стресу і погодної залежності;
  • виконуйте дихальні вправи, наприклад, під час ходьби;
  • приймайте контрастний душ, змінюючи холодну і гарячу воду кожні 10-15 секунд.