Червоний промінь

Кисневі коктейлі для дітей Долинської ОТГ

Керівництво та депутати Долинської сільської ради не стоять осторонь проблемних питань медицини. На сесії сільської ради одностайно було прийнято і втілено в життя рішення про виділення коштів на купівлю кисневих концентраторів. Кисневі концентратори використовуються при оксигенотерапії – пацієнту подається кисень у більш високій концентрації, ніж в атмосферному повітрі. Тепер у КНП «Долинський центр первинної медико-санітарної допомоги» ДСР ЗР ЗО пацієнти можуть отримувати кисневу терапію.
«У рамках програми оздоровлення дитячого населення Долинської ОТГ фахівцями КНП «Долинський центр первинної медико-санітарної допомоги» ДСР ЗР ЗО було проведено процедуру оксигенотерапії у Розумівській та Новозапорізькій школах.
Вживання кисневого коктейлю – найефективніший та швидкий спосіб отримання організмом необхідної кількості кисню. Діти з задоволенням куштували кисневі коктейлі та на власному досвіді переконалися, що корисне також буває смачним.
Одноразове вживання кисневого коктейлю ефективно нормалізує загальний стан людського організму, усуває роздратування і втому», – написала на своїй сторінці в Фейсбук директор КНП «Долинський центр первинної медико-санітарної допомоги» ДСР ЗР ЗО Ольга Колесник.