Червоний промінь

Життєрадісних і довгих років життя Вам, шановні ювіляри!

Тепла весняна пора радісно перегукується зі щасливими моментами святкувань ювілеїв наших любих ветеранів праці.
Так, 10 травня 70-й день народження відзначив житель с. Петропіль Олександр Миколайович ШЕВЧЕНКО (фото 1). Родом він із Запоріжжя, там закінчив школу, навчався у металургійному технікумі. Відслуживши в армії, пішов працювати до запорізького моторобудівельного заводу «Мотор Січ». Згодом керівництво, помітивши його кмітливість та відповідальність, відправило Олександра Миколайовича на навчання з ремонту оптичних приладів в Ленінград. Після «Мотор Січі» працював на автомобілебудівному заводі «Комунар». Переїхавши до Петрополя, працював охоронцем в ПП «АФ «Славутич». Аби привітати ювіляра, ми завітали до нього разом з моєю помічницею з ради ветеранів Петропільського старостинського округу О.С. Жолобчук.
13 травня 80 років виповнилося жителю с. Нововознесенівка Олександру Олександровичу КІНЖЕЄВУ (фото 2). Народився він в російському місті Енгельс, працював різноробочим. В рядах радянської армії проходив службу танкістом. Після демобілізації наш ювіляр пішов вчитися та здобув професію шофера-дизеліста 1 класу, пропрацювавши ним цілих 45 років, до самого виходу на заслужений відпочинок. Дружина Лідія подарувала чоловікові двох неперевершених синів – Кирила та Олександра. Щасливого ювіляра я привітав разом зі своїми помічниками з ради ветеранів Веселівського старостинського округу О.С. Жолобчук та Л.В. Хрипко.
Від імені керівника ПП «АФ «Славутич» Г.В. Марича ми вручили обом ювілярам квіти, вітальну листівку та матеріальну допомогу.
Тож, шановні Олександре Миколайовичу та Олександре Олександровичу! Ще раз щиро й тепло вітаємо Вас з поважними ювілеями. Сердечно бажаємо вам життєрадісних і довгих років життя, повних міцного здоров’я, сімейного щастя та особистого благополуччя. Нехай всі печалі й біди облишать ваші оселі та проходять повз, а натомість пануватиме атмосфера свята й радощів. Нехай поруч будуть рідні й близькі. Посмішок вам і вірних друзів. Зі святом!

Віктор ХОРОШУН,
заступник директора ПП «АФ «Славутич»,
депутат Широківської ОТГ.