Червоний промінь

Щиро вітаємо наших найрідніших Івана Яковича та Людмилу Василівну з 47-ю річницею весілля!

Родина, батьки, діти, онуки – це найдорожче, що є в людини у цьому світі. А все починається з любові. У наших чудових батьків Івана Яковича та Людмили Василівни КОСТЕНКІВ (с. Лукашеве) вона перевірена часом. Ось уже 47 років вони живуть у мирі та злагоді, даруючи щастя й радість, будучи опорою, підтримкою, надійним другом один для одного. А нам, своїм рідним, показують добрий приклад, як треба, мов найбільший скарб, берегти стосунки, пронести через усе життя своє кохання таким же світлим і чистим, бо мають одне велике, щире серце на двох!
Увесь свій трудовий шлях батьки достойно пройшли у Запорізькому районі. Мама Людмила Василівна працювала паспортистом у Лукашівській сільській раді, зараз перебуває на заслуженому відпочинку, батько Іван Якович – у минулому голова колгоспу імені Т.Г. Шевченка, відомий хлібороб, Почесний громадянин Запорізького району, і нині активно працює, передає свій колосальний виробничий досвід на посаді заступника генерального директора ПП «Агрофірма «Славутич».
Їх шанують земляки, з повагою говорять про них: «Люблячі батьки, дідусь з бабусею, надійні друзі, добрі господарі, люди щедрої душі. Виховали чесними та порядними людьми сина Сергія та доньку Ольгу, тішать серце троє онуків: Анна, Іван, Юля, та маленький правнук Максимка».
Від щирого серця вітаємо Вас, наші найрідніші у світі люди, з чудовою подією у Вашому житті – із 47-ю річницею весілля (12 жовтня)! Прийміть низький уклін від нас, щирі слова шани, ми пишаємось Вами. Зичимо міцного здоров’я, щастя, радості й благополуччя. Нехай у Вашому подружньому житті буде побільше яскравих подій, задоволення і приємних несподіванок від дітей і онуків. Нехай Ваш дім залишається таким же затишним і теплим, у ньому завжди панують любов і добробут.

Хай обминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла, радісна дорога
Щасливо стелиться в житті.
Тож не старійте і не знайте
В житті ні смутку, ані бід,
У серці молодість плекайте,
Живіть до ста щасливих літ.

З любов’ю – діти, онуки
та правнук Максимка.