Червоний промінь

Громаді віддали безхазяйне майно

За результатами опрацювання інформації територіальних громад щодо наявності на території Запорізького району об’єктів безхазяйного майна, Запорізька окружна прокуратура встановила підстави для представництва інтересів держави в суді у сфері комунальної власності.

Зокрема, встановлено, що на території Михайло-Лукашівської сільської ради розташований напівзруйнований одноповерховий житловий будинок, що з вересня 2020 року перебуває на обліку як безхазяйне майно. З метою пошуку власника житла на території Михайло-Лукашіської сільської ради, 03.10.2020 р. органом місцевого самоврядування подано оголошення в районну газету «Дніпровські вогні».

Враховуючи, що з дня взяття на облік житлового будинку та з часу опублікування оголошення минуло більше року, жодних звернень з питань належності зазначеного майна до Михайло-Лукашівської сільської ради не надходило, а орган місцевого самоврядування самостійно не звернувся до суду, окружна прокуратура звернулась до Вільнянського районного суду Запорізької області в інтересах держави в особі Михайло-Лукашівської сільради про передачу безхазяйної нерухомої речі вартістю 100 тис. грн у комунальну власність територіальної громади.

Максим СОКОЛОВ,

перший заступник керівника

окружної прокуратури.