Червоний промінь

ЦВК РФ оголосила перші “намальовані” результати квазіреферендумів

Центральна виборча комісія РФ оголосила перші результати псевдореферендумів на дільницях на території країни. На даний момент опрацьовано лише частину “протоколів”, але все більш ніж очікувано. Нехай спектакль під назвою “референдуми” ще й не скінчився, проте в РФ впевнені: абсолютна більшість виборців нібито проголосували за входження окупованих територій України до її складу. Про це повідомляє російське пропагандистське агентство “РИА Новости”, передає видання “Корреспондент”.

Згідно з “першими результатами”, росіяни “нарахували” найбільше охочих вийти зі складу України в Запорізькій області. На окупованих територіях регіону таку “ініціативу” підтримали 98,19% мешканців (дані з 18% “голосів”). Окрім цього, наводяться й цифри з решти трьох областей:

  • “ДНР” – 97,91% (дані з 14% “голосів”);
  • “ЛНР” – 97,82% (дані з 13% “голосів”);
  • Херсонська область – 96,97% (дані з 14% “голосів”).

Нагадаємо, в “бюлетені” для Запорізької та Херсонської областей було три питання: про “вихід зі складу України”, “створення незалежної держави” та “приєднання до РФ”. В ЛДНР “документ” включав лише питання про “приєднання до РФ”, оскільки окремі “країни” там вже давно “створені”.

ЦВК України сьогодні, 27 вересня, засудила протиправну організацію та проведення псевдореферендумів окупаційними адміністраціями РФ. Державна установа закликала світ не визнавати їх “результати”.