Червоний промінь

Підписано низку нових законів, спрямованих на захист українців

Володимир Зеленський підписав закони про гарантії безпеки для журналістів, допомогу внутрішньо переміщеним особам та захист цивільного населення. Про це він сказав у своєму відеозверненні за підсумками 158-го дня війни.

“Підписав сьогодні декілька важливих законів, зокрема закон щодо надання додаткових гарантій захисту працівникам засобів масової інформації, які працюють в районах ведення бойових дій. Це посилить захист наших журналістів. Закон щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб – ліквідовуються бюрократичні бар’єри, які обмежували допомогу людям. Закон щодо захисту цивільного населення у разі надзвичайних ситуацій і воєнних дій”, – сказав він.

Заразом, за словами Президента, він підписав акт, “який створює умови для комплексної термомодернізації будівель і спрощує процес відновлення житлового сектору, пошкодженого ударами окупантів”. Він також наголосив, що українці попри все мають стояти на своєму: захищати державу і дбати один про одного, підкресливши, що “стратегічно у Росії немає шансів перемогти в цій війні, і потрібно триматися, щоб на тактичних рівнях держава-терорист відчувала свій програш”.