Червоний промінь

Тріумф Таланту та Інтелекту в Біленьківській школі

В пошані у суспільства завжди були і будуть ті, хто цінує знання, захоплюється вивченням наук, заглиблюється в книжковий світ. На честь цих людей у Біленьківській школі відбулося щорічне свято Інтелекту та Таланту «Обдарованість-2021». Традиційний для нашої школи захід був присвячений тим, хто показав себе наполегливим, талановитим, старанним, розумним і бере активну участь у житті школи.
Щороку в школі підбивають підсумки та нагороджують учнів, які вибороли першість у номінаціях «Інтелект року», «Талант року», «Спортсмен року», «Лідер року» і, нарешті, абсолютного переможця – в номінації «Учень року».
У цьому році з відомих причин було проведено дуже мало предметних олімпіад, інтелектуальних та творчих конкурсів, спортивних змагань. Тому за рішенням журі в 2020/21 навчальному році переможців у згаданих номінаціях не визначали. Однак учні Біленьківської школи поряд із творчими вчителями зуміли знайти можливості, щоб проявити найкращі свої якості, презентувати таланти. Бо нам є ким пишатися і є кого вітати, незалежно від обставин.
Тож, учасники творчих конкурсів здобули наступні досягнення:
Оксана Пейчева – ІІІ місце на Міжрегіональному фестивалі ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» у номінації «Слово є вчинок» з красномовним виступом на тему «Чому треба вміти говорити «Ні»;
Кіріл Кіпоренко – І місце на обласному конкурсі малюнків «Казкова феєрія»;
Обласний конкурс «Народна іграшка» приніс перемогу Яні Сидоровій та ІІ місце Олександрі Моторній;
Яна Сидорова та Юлія Козиряцька посіли І місце, а Анастасія Денисова – І та ІІ місця у обласному конкурсі «Берегиня роду українського»;
Оксана Пейчева перемогла, а Анна Біліба виборола ІІ місце у обласному конкурсі «Країна сонячних мрій»;
Олександра Козиряцька взяла участь в обласній акції до Дня пам’ятників;
Вікторія Хапун отримала диплом за активну участь у популяризації безпеки життєдіяльності в рамках обласного конкурсу.
Мати активну громадянську позицію, бути ерудованим, активним, упевненим у собі, а ще й одночасно бути яскравою особистістю вдається не кожному. Лідери учнівського самоврядування в цьому плані завжди попереду, вони є прикладом, який мають наслідувати інші учні. Так, дипломи за активну громадянську позицію та подарунки отримали Оксана Пейчева, Анна Біліба, Юлія Козиряцька, Каріна Степаненко та Даша Федорова.
Учні нашої школи живуть цікавим, насиченим життям. Їм підвладні не тільки наукові вершини. Вони гідно проявляють себе і в підкоренні олімпійських висот. Це – наша спортивна гордість, учні, що захищають честь села й громади на обласному, всеукраїнському, міжнародному рівнях: боксери Костянтин Кухарєв, Артур Воронов, Богдан Мельничук, Давід Воронов, Денис Чаусов, Михайло Баранов; футболісти Назар Мотрій та Владислав Дем’яненко.
Недавно окремі вітання отримав новостворений, дуже потужний та перспективний гурток «Кіномистецтво» (керівник – В.В. Коваль). Список конкурсів і нагород юних гуртківців вражає: конкурс короткометражних фільмів «Полароїд», Всеукраїнський конкурс відеороликів «Сіра пляма», перемога в конкурсі з медіаграмотності «Мій клас – найкращий», Міжнародний конкурс «Чілдрен кінофест» (16 місце зі 180 учасників).
Учнівський колектив – це велика сила. Він підтримає, допоможе, подарує радість спілкування і впевненість в своїх силах кожному, хто є його частиною.
Загальношкільний конкурс «Кращий клас року» проводиться з метою виявлення найбільш згуртованих і творчих класних колективів – лідерів школи. Перемагає клас, який набирає найбільшу кількість балів і має високий рівень досягнень за всіма номінаціями: найрозумніший, найактивніший, найспортивніший, найвихованіший.
Серед учнів 1-4 класів у номінації «Найактивніший клас» переможцем став 2-Б (класний керівник – Г.В. Коваль). Голова батьківського комітету школи Р.В. Агрич вручив його учням грамоти і торт. Серед учнів 5-7 класів: «Найрозумніший» – 7-А (класний керівник – С.М. Стельмах), «Найактивніший» та «Найспортивніший» – 6-Б (класний керівник – В.В. Коваль). Саме цей клас і визнано найкращим в 2020/21 навчальному році серед 5-7 класів.
Серед учнів 8-11 класів: «Найрозумніший», «Найактивніший» та найкращий клас року серед 8-11 класів – 10-Б (класний керівник – О.М. Федотова), «Найспортивніший» – 11-Б (класний керівник – Н.Г. Ткаченко).
Переможці серед середніх і старших класів отримали кубок і сертифікат на 1000 грн. Без сумніву, щедрі нагороди для учнів стали «вишенькою на торті» свята Інтелекту та Таланту «Обдарованість-2021».

Текст Інни ХАРЧЕНКО.
Фото Єлизавети ЯВОР,
гурток «Шкільна преса».