Червоний промінь

Олена ГУРОВА надихає дітей на творчі дива

«Сама горить та інших запалює…». Саме такі слова можна сказати про нашу невтомну трудівницю, справжню чарівницю, майстриню своєї справи – Олену Сергіївну Гурову.
В гуртку «Дизайн одягу» (учні 3-8 класів) у Широківському закладі загальної середньої освіти кипить робота. Гуртківці зібрались реалізувати свої фантастичні задумки.
Разом із ним О.С. Гурова вже другий рік поспіль керує й гуртком «Умілі руки». 30 років вона віддала своїй улюбленій професії. Споглядати результати роботи вчителя та учнів ми можемо постійно: це і створення цілої колекції українських костюмів для малят, яку гуртківці подарували дошкільному підрозділу; і виготовлення костюмів для показу моделей на фестивалі «Позашкільна толока»; і різноманітне облаштування для проведення свят у навчальному закладі. А які гарні вийшли створені комплекти хустинок та фартушків «Господарочка» – очей не відвести!
Учасники гуртків допомогли у створенні та пошиві танцювальних костюмів для вихованців Лукашівського НВК, масок, костюмів для Широківської ОТГ. А на цьому тижні ми були проникнуті фантастичною атмосферою під час святкового заходу для учнів 9 класу.
І це ще не все. Людина завжди повна ідей, порад, і ними вона ділиться із іншими, втілюючи їх в життя. Наші гуртківці не є виключенням. А за те, що цим процесом в Широківському ОЗЗСО керує саме О.С. Гурова, ми вдячні Богові. Це Педагог з великої літери, яка віддає дітям своє серце, а їх батькам – душу!