Червоний промінь

Уродженець Долинівки Андрій Вовк обороняв Україну до останнього подиху

Чергову трагічну звістку про загибель Героя Широківська ОТГ отримала вчора, 11 листопада. Обороняючи українську землю на Донеччині, своє життя віддав мешканець села Долинівка Андрій Вовк 1980 року народження. Болем непоправної втрати поділилися на офіційній сторінці громади в Facebook.

Захисникові було 42 роки. За мирного життя він вправно працював на різній техніці у місцевому фермерському господарстві. Коли ворожі війська замахнулися на нашу територіальну цілісність та суверенітет, він став на захист Батьківщини. Згодом змушений був залишити фронт через контузію, проте, швидко вилікувавшись, знову вирушив на війну. Гідний син України до останнього подиху лишався вірним присязі, з честю виконуючи бойові завдання.

На превеликий жаль, російська зброя обірвала його життя в районі міста Бахмут. Андрій був люблячим чоловіком та батьком. У Героя лишилась дружина та четверо прекрасних донечок, йдеться в повідомленні.

 

Висловлюємо щирі співчуття всім його близьким та рідним. Ворог обов’язково відповість за життя воїна сотнями своїх. Вічна пам’ять Захисникові! Герої не вмирають! Слава Україні! Героям слава!