Червоний промінь

РФ вдарила по Юльївському НВК

Росія продовжує цинічно, цілеспрямовано нищити об’єкти цивільної інфраструктури в Україні. У неділю, 19 червня, ввечері російські військові здійснили масований обстріл с. Юльївка. Плідним вогнем накрило Юльївський НВК – школу зруйновано. Страшним болем в серці поділилася в мережі старша вчителька закладу з 50-річним стажем, спеціаліст вищої категорії Людмила Мірошник.
 
До невеличкого мирного мальовничого села Новоолександрівської громади прилетіло багато “гостинців” від “старшого брата”. Понад 10 снарядів влучили в освітній заклад. Рашисти зруйнували обидва його корпуси – для малечі і старших учнів. “Від хвилювання, а може, і від страху, я втратила лік “прильотам”. Це прийшли “визволителі”, які “вражають лише військові об’єкти”. Виходить, що я – бандерівка, а мої шестеро учнів – це “страшні нацисти”. Влучили саме у мій клас”, – сказала Людмила Трохимівна.
 
Військові РФ вкрали у дітей мрії, спокійний сон, літні канікули та щасливий відпочинок. Вони зруйнували не тільки школу, а і минуле викладачки. Роботі в цій школі вона віддала 47 років.
 
“Я ніколи ні до кого не відчувала ненависті, між мною та людьми могло бути лише якесь прикре непорозуміння. Це нормально, ми всі різні, всі по-різному мислимо. А сьогодні я зрозуміла, що таке ненависть. Я ненавиджу тих, хто стріляє в мирних мешканців тих, хто віддає ці злочинні накази. Можна вкрасти минуле, зруйнувати майбутнє, але не можна знищити пам’ять. Кожен день, проведений в цій школі, кожен урок, кожного хлопчика і дівчинку, які навчалися в школі за всі мої 47 років. Цього у мене ніхто не забере, доки я жива”, – написала досвідчена викладачка.
 
Також вона висловила впевненість, що школа буде обов’язково відбудована, а до дітей повернуться мир та спокій.
 

Згодом інформацію підтвердили і в ЗОДА. Там відзначили, що ракети влучили в дах і стіни приміщення. Від ударної хвилі у вікнах на маленькі осколки потріскалось скло, а деякі з них взагалі повилітали з віконних пройомів.  Внаслідок розриву ракетних снарядів залишилися посіченими двері та стіни навчального закладу.  Пошкоджено дворову територію та парканну огорожу, також від прямого влучення та загоряння зруйновано транспортний засіб, припаркований у дворі школи.