Червоний промінь

Юним новоолександрівським науковцям подарували планшети

Що може бути краще за сяючі та щасливі очі дітей, які, незважаючи на всі перепони, впевнено рухаються вперед? 11 листопада Новоолександрівська сільська рада зробила приємний подарунок юним науковцям села – їм подарували планшети. Нові девайси стануть їм у нагоді під час дистанційного навчання, розповіли на інтернет-сторінці громади.

Багатофункціональні мобільні пристрої, що значно полегшать навчання для малечі, отримали дев’ять родин, які проживають на території Новоолександрівської ОТГ. Ініціативу місцевої влади профінансував один з благодійних фондів. “Завдяки тому, що наші бажання збіглися з можливостями меценатів, ми мали чудову нагоду помилуватися осяяними дитячими обличчями, які щиро раділи таким необхідним подарункам”, – поділилися на сторінці громади в Facebook.

Водночас наголошується, що сільська рада розуміє потребу в набагато більшій кількості сучасних гаджетів для дітей. Наразі докладається максимум зусиль для того, щоб у майбутньому такі приємні події повторювалися знову, зазначили в дописі.