Червоний промінь

Голова Кушугумської громади провів особистий прийом громадян

У четвер, 4 серпня, очільник Кушугумської територіальної громади Володимир Сосуновський провів особистий прийом громадян у смт Балабине. На заході був присутній староста селища Олександр Єресько. До селищного голови за допомогою у вирішенні проблемних питань звернулись чимало громадян, повідомляють на сторінці Кушугумської селищної ради в Facebook.

Основними питаннями, з якими зверталися громадяни, були підключення електроенергії та надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Стосовно електрики голова громади зателефонував керівнику відповідної служби, і питання було оперативно вирішено. Одній громадянці, яка звернулася до селищної ради, було надано роз’яснення щодо отримання гумдопомоги. Питання взято на особистий контроль начальником відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Кушугумської громади.
Питання, які потребують додаткового вивчення, голова громади доручив якнайшвидше вирішити, також взявши їх на контроль.

На прийом завітали відповідальні за благоустрій вулиць в Балабиному. Основним проблемним питанням, з яким звернулися квартальні – це несплата жителями ТГ за послугу вивозу сміття. “На жаль, є непоодинокі випадки погроз і обвинувачень на адресу квартальних за нагадування заборгованість. Просимо мешканців селища виконувати умови укладених договорів у частині своєчасної оплати за надання послуг з вивезення сміття”, – підкреслюють в повідомленні.