Червоний промінь

Футбольний турнір воїнів-афганців в Петрополі

У суботу, 12 лютого, в Петропільському опорному ЗЗСО Широківської сільради відбувся турнір з футзалу, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Спортивне свято було організовано Спілкою воїнів-афганців Запорізького району на чолі з Іваном Мединським. Також в проведенні заходу брали участь представник Запорізької обласної федерації футболу Геннадій Давидюк та депутат Широківської громади Сергій Васильєв.

У турнірі брали участь три команди учасників бойових дій: колективи Спілки воїнів-афганців Запорізького району, Солонянської районної об’єднаної спілки воїнів-афганців «Темп ветеран» (Дніпропетровська обл.) та команда Широківської ОТГ. Останній, на жаль, довелося пропустити захід через COVID-19. Грали за присутності глядачів, хоч і в невеликій кількості.

Дві команди зіграли між собою 4 матчі. Загальний рахунок усіх зустрічей – 13-5 на користь гостей. Тож за результатами ігор перше місце посіла солонянська команда «Темп ветеран», а друге місце було розділено між колективами Широківської ОТГ та Спілки воїнів-афганців Запорізького району. Команда-переможець отримала кубок, усім учасникам вручили грамоти відповідно до турнірної таблиці. Спеціальними грамотами відзначили також голову Широківської ОТГ Дениса Коротенка та депутата громади Сергія Васильєва.

Після завершення турніру була організована неформальна зустріч команд турніру – учасників БД та гостей заходу. Впродовж зібрання присутні згадували нелегкі афганські часи, віддали шану тим, хто не зміг повернутися,  говорили про теперішнє життя і ділилися між собою планами на майбутнє. Ті, кому пощастило побувати на події, лишилися задоволені рівнем її організації.

Наступну зустріч традиційно планують провести 2023 року на території Солонянської ОТГ.