Червоний промінь

“Чорні” лісоруби активізувалися в Широківській громаді

Останніми тижнями по всій території Широківській ОТГ почастішали випадки незаконної вирубки дерев. За цей час інспектори відділу контролю та інспектування спільно з командою поліцейських офіцерів громади провели затримання поблизу смт Відрадне, а також с. Лемешинське та Широке. В ході рейду було затримано шестеро людей, спиляна деревина вилучена, повідомили на офіційній Facebook-сторінці Широківської ОТГ.

Фахівці з безпеки фіксують скоєння неправомірних дій всюди, де це можливо – в лісосмугах, посадках, заповідних зонах, на територіях населених пунктів та їх околицях. Незаконні дії зловмисників призвели до знищення десятків дерев, підкреслює місцева влада.

В Широківській сільраді нагадали, що незаконне спилювання дерев карається законом. “Чорних” лісорубів закликали не наражати себе на небезпеку. “Також звертаємось до всіх мешканців з проханням повідомляти нам, якщо бачите вчинення подібних протизаконних дій, або ж чуєте звук бензопили поруч з вашим населеним пунктом – звертайтесь до поліцейських офіцерів громади. Не дозволимо нікому порушувати закон”, – попросили в сільській раді.