Червоний промінь

18 нових хромбуків полегшили працю новоолександрівських педагогів

Навіть під час війни в Новоолександрівській громаді продовжують дбати про освіту. Незважаючи на бойові дії в країні, місцева влада не зупиняє реалізацію програми “Ноутбук кожному вчителю”. У четвер, 3 листопада, освітяни громади отримали 18 хромбуків. Про це розповіли на сторінці Новоолександрівської ОТГ в Facebook.

Оновити матеріально-технічну базу педагогів вдалося завдяки домовленості Міністерства освіти і науки України з компанією Google. Також не обійшлося без підтримки ООН з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО. “Безмежно вдячні всім організаторам та меценатам за таку своєчасну й необхідну ініціативу. Дякуємо голові ЗОВА Олександру Старуху та директору Департаменту освіти і науки Мілі Бухаріній за оперативність та злагодженість роботи”, – йдеться в повідомленні.

Хромбук – це особливий різновид ноутбуку з обмеженими можливостями. Такі пристрої виробляє компанія Google, працюють вони на її ж на операційній системі Chrome OS. Хромбуки призначениі для використання, насамперед, при підключенні до мережі інтернету, з більшістю додатків і даних, що знаходяться на “хмарі”. Головною особливістю цих комп’ютерів є короткий час запуску.

Місцева влада впевнена, що така міжнародна підтримка дасть високі результати для освіти Запорізької області. А нові пристрої допоможуть вчителям забезпечити гідний рівень дистанційного навчання. Якісне та доступне навчання – без сумніву, одна з запорук розбудови України після Перемоги. І навколо таких цілей в надскладний для держави та людей час точно варто єднатися.