Червоний промінь

Вже у 20 областях України розпочалася посівна

Це справді позитивна новина, адже в цей же час минулого року посівна розпочалася лише у 15 регіонах. Є обережний оптимізм щодо площі посівів ярих культур. За оперативними даними, посівну можна провести на 6 млн гектарів земель. Це 80% від площі, яка була засіяна минулого року», – повідомив Шмигаль.
Глава уряду нагадав, що держава закуповує 10 млн продуктових наборів для українців, які перебувають у прифронтових містах, щоб безкоштовно роздавати їх людям. Це набори з більш ніж 10 ключових продуктів. «На 100% закупили крупи, макаронні вироби, олію, молоко, цукор. Також продовжуємо закупівлі консервів, зерна, хлібобулочних виробів, чаю та кави та іншого продовольства», – додав він.
Нагадаємо, новий міністр аграрної політики Микола Сольський припустив, що посівна кампанія цього року може затягнутися через воєнні дії.
Президент Володимир Зеленський сказав, що проблеми з експортом сільгосппродукції з України вдарять по багатьом регіонам світу. Водночас, самій Україні, за підрахунками, запасів продовольства має вистачити.