Червоний промінь

213 доба військового вторгнення: на захоплених територіях окупанти вручають повістки

Противник двісті тринадцяту добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Надійно утримуючи наші рубежі, героїчні захисники Запорізького краю дають російським окупаційним військам гідну відсіч. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих територій. Про це розповіли в ЗОВА.

Протягом минулої доби ворог здійснив обстріли позицій українських захисників, застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення. За повідомленням ГУ НП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Запоріжжя, Малі Щербаки, Гуляйполе, Полтавка, Залізничне, Новопавлівка, Темирівка, Яблукове, Червоне, Приморське, Нестерянка, Новоандріївка, Білогір’я, Ольгівське, Малинівка, Дорожнянка та Оріхів. Надійшло 72 повідомлення про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1065 людей, з них 218 – діти.

В Запорізькій та Херсонській областях чоловікам призовного віку окупаційна влада вже вручає повістки про мобілізацію. Мова йде про чоловіків, хто відмовився від громадянства України та отримав російський паспорт, повідомляє Генштаб ЗСУ в Facebook. Яку кількість людей окупанти хочуть забрати до своєї армії, точно невідомо.

Військовослужбовці РФ традиційно коять і інші злочини проти цивільного населення, водночас займаючись мародерством. Так, за наявною інформацією, в тимчасово окупованому Мелітополі так звані “кадирівці” захопили дилерський склад сільськогосподарської техніки та намагаються розпродати майно.