Червоний промінь

194 доба військового вторгнення: в Кам’янці-Дніпровській розвідники “попсували” бюлетені на “референдум”

Противник сто дев’яносто четверту добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю, як і раніше, утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Про це доповіли в ЗОВА.

Відомо, що противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби ворог здійснив обстріли позицій українських захисників застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.  За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районі населених пунктів Гуляйполе, Щербаки, Дорожняки, Залізничне, Полтавка, Мікільське, Червоне, Успенівка, Ольгівське, Новоандріївка, Новоданилівка, Білогір’я, Малинівка та Кам’янське.

Надійшло 12 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами. Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1156 людей, з них 288 – діти.

Спецпрзначенці української розвідки провели спецоперацію в тимчасово окупованій Кам’янці-Дніпровській Василівського району. Знищено підрозділ ФСБ та склад “бюлетенів” для псевдореферендуму, розповіли в пресслужбі ГУР. “Знищено місце зберігання бюлетенів для проведення псевдореферендуму. При цьому склад було підірвано вибухом зсередини приміщення. Всі наявні друковані матеріали – знищено”, – йдеться в повідомленні. Кількість вбитих та поранених уточнюється. Вцілілих та поранених терміново евакуюють в напрямку окупованого Криму. В розвідці уточнили, що в результаті спецоперації ніхто з цивільних не постраждав.

Окупанти у відповідь ввели в Кам’янці-Дніпровській комендантську годину. Над містом було помічено військові вертольоти.