Червоний промінь

166 доба військового вторгнення: Балицький “офіційно оголосив” про “референдум”

Вже 166-ту добу РФ веде повномасштабну війну проти України. На щастя, традиційно військові Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Про минулу добу на фронті розповіли в ЗОВА.

Так, противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби ворог здійснив обстріли позицій українських захисників застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення. За повідомленням ГУ НП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населеного пункту Степногірськ. Надійшло 4 повідомлення про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1384 людей, з них 382 – діти.

Гауляйтер Запорізької області Євген Балицький підписав розпорядження про проведення “референдуму” про “возз’єднання регіону з Росією”. “Церемонія підписання” відбулася на “форумі громадського руху РФ «Ми разом з Росією»” в великій залі ДК Шевченка в Мелітополі. На захід в якості “масовки” звезли зрадників із усієї окупованої частини Запорізької області. У своєму колі негідники вирішили, що “Запорізька земля назавжди йде з України”. Балицький презентував Указ про підготовку до “референдуму”. Попередньо президія влаштувала перекличку шляхом піднімання рук у знак згоди із самопроголошеним губернатором. Водночас мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі телемарафону заявив, що в Мелітополь вже звозять решту “масовки” під ролики про “референдум” для російських ЗМІ. Відомо, що окупанти привезли 700 осіб. “Навіть такої кількості містян, хто б підтримував їхні дії, вони не в змозі зібрати по-чесному”, – сказав Федоров.