Червоний промінь

Терористи РФ вдарили по багатоповерхівці в Запоріжжі

Вночі на суботу, 24 вересня, росіяни завдали чергових ударів по Запоріжжю. Внаслідок влучання однієї з ракет по житловому сектору пошкоджений багатоповерховий будинок. Одна жінка загинула, ще 9 дістали поранень. Одну людину госпіталізували, повідомив в.о. міського голови Анатолій Куртєв у Telegram.

Він уточнив, що в одному з будинків сталася пожежа, яку оперативно ліквідували. У двох прилеглих до нього будинках частково пошкоджено покрівлю та балкони, а також вибито та пошкоджено вікна. В інших 13 постраждалих багатоповерхівках пошкоджено переважно вікна, зруйновано дахи. Загалом вибухом зачепило 24 будинки. Мешканці будинку мали змогу перечекати ніч у комунальному автобусі, який було використано як пункт обігріву. “Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблої”, – сказав Куртєв.

Подію також прокоментував Заступник голови районної адміністрації у Дніпровському районі Геннадій Твердохлібов. Він заявив, що якби мешканці будинку не проігнорували сигнал повітряної тривоги, шанси зберегти людське життя значно підвищилися б.

Людям, які залишилися без житла, пропонують поселення у найближчому дитячому садку. Громадян, чиї будинки теж зазнали руйнувань, просять повідомляти за телефоном 15-80.