Червоний промінь

Російські війська продовжують вести бойові дії, свідомо порушуючи правила ведення війни

Російсько-окупаційні війська продовжують вести бойові дії, свідомо порушуючи норми міжнародного гуманітарного права та правила ведення війни. Угруповання Сил оборони і дале веде оборонну операцію на східному, південно-східному та північно-східному напрямках.
Про це йдеться в оперативній інформація від Генерального штабу Збройних сил України станом на 6:00 25 березня.
Угруповання об’єднаних сил веде стійку оборонну операцію на Донецькому, Слобожанському та частині Таврійського напрямків у визначеній операційній зоні, зосереджуючи основні зусилля на недопущенні прориву противника.
Так, протягом попередньої доби відбили 9 ворожих атак, знищили 12 танків, приблизно 20 одиниць броньованої та автомобільної техніки й 9 артилерійських систем. Противник втратив понад 200 військовослужбовців. Підрозділи протиповітряної оборони збили 2 літаки та 2 безпілотники ворога.
Повітряні сили ЗСУ за попередню добу уразили 6 повітряних цілей ворога: 1 літак, 1 безпілотник та 4 крилаті ракети. Також ударна авіація відкривала вогонь по колонах бронетехніки, логістичних центрах та скупченнях військ ворога.
На Волині основні зусилля сил оборони зосереджуються на прикритті державного кордону. На Сіверщині продовжується ведення оборонної операції. Угруповання військ утримує місто Чернігів та стримує просування противника у напрямку на Київ.
Угруповання сил і засобів оборони столиці продовжує відбивати наступ противника, завдавати йому вогневе ураження та стійко утримувати всі визначені рубежі оборони.
На Півдні бійці продовжують вести оборонну операцію у визначеній операційній зоні, проводять стабілізаційну операцію, виконують завдання територіальної оборони.