Червоний промінь

Президет Зеленський виступив зі зверненням до парламенту Бельгії

 
🔹Маріуполь — одне з найбільш перспективних, та воно в блокаді… Там немає нічого: води, ліків, життя. Немає всього того, що потрібно для підтримання будь-якого життя, але Маріуполь не здається, а продовжує боротись із окупантом. Військові могли здати його окупантам, але вони цього не зробили. Окупанти не пускають туди гуманітарку. Там пекло, там катастрофа, це найстрашніше місце в Європі. Це всі знають, але ніхто не має достатньої рішучості, щоб припинити це.
🔹Чи сподіваються наші захисники, що нам закриють небо? Вони знають, що для цього немає волі. Чи сподіваються вони на вступ в НАТО? Вони, хто скільки втрачає за свободу країн Європи! Вони не воюють за гроші. Це різні світи — реальний захист свободи, і свобода, яка торгує з Росією в морі та на земл.
🔹Наші захисники гідні бути частиною Європи. Якщо програємо Маріуполь — не буде жодної безпеки в Європі. Маріуполь — це штаб-квартира європейської гідності. Я певен, що ви це усвідомлюєте, хоч і не говорите вголос. Тож, давайте будемо гідними тих подвигів, які вчиняють українці.
🔹Ми вдячні вам за теплий прийом 30 тис. українців та надану зброю, але ви можете повпливати на те, щоб вигнати РФ з Європи. Допоможіть нам: зброя, санкції, членство в Європі! І вже скоро майбутнє віддячить вам! Слава Героям, слава Маріуполю, слава вашій державі, слава Україні!