Червоний промінь

Після значних втрат “кадирівців” відправили в Чечню

Чеченських військових російської армії, так званих “кадировців”, після втрати сотень бійців на війні в Україні відправили в Чечню.
Джерело: Радіо Свобода з посиланням на контррозвідку СБУ
Деталі: За час перебування в Україні чеченські військові російської армії (також відомі як “кадировці” за іменем очільника Чеченської республіки Рамзана Кадирова) втратили сотні бійців і 13 березня повернулися у Грозний.
У контррозвідці СБУ розповіли про втрати “кадировців” в Україні, назвали імена командирів чеченських підрозділів Росгвардії, які засвітилися неподалік Києва, а також розповіли деталі їхньої участі у російському вторгненні.
Провладні російські телеграм-канали 13 березня опублікували відео з військової наради, що проходить у підвальному приміщенні, в якій бере участь голова регіону РФ Чечні Рамзан Кадиров.
Стверджувалося, що запис зроблено на території України – за кілька кілометрів від Києва. Критики Кадирова назвала цю інформацію черговим піаром на темі війни. У контррозвідці СБУ повідомили, що Кадиров в Україні не перебував, а 13 березня – це саме той день, коли угруповання “кадировців” вивели з Київської області у Білорусь і далі в Чечню.