Червоний промінь

ОСОБОВИЙ СКЛАД МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО БАТАЛЬЙОНУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ СТВОРЮЄ ДУЖЕ НЕСПРИЯТЛИВУ СИТУАЦІЮ ДЛЯ ВОРОГА НА ЗАПОРІЗЬКОМУ НАПРЯМКУ

 
У результаті успішної наступальної операції силами Мелітопольського батальйону територіальної оборони разом із іншими підрозділами Сил оборони Запорізького краю були повністю звільнені від російських окупантів села Полтавка та Малинівка на схід від міста Гуляйполе.
За інформацією Запорізької окремої бригади територіальної оборони, наші бійці знешкодили більше 80 одиниць живої сили ворога, декілька одиниць бронетехніки, захопили документи та зброю мотострілкового підрозділу російської федерації .
Варто зазначити, що окупанти постійно несуть значні втрати. Зі слів тероборонівців Мелітопольського батальйону територіальної оборони, ворог, що вторгнувся на нашу землю, тепер почувається дуже некомфортно не лише на лінії фронту, а й за нею, адже захисники налаштовані нещадно нищити окупантів, особливо після злочинів, скоєних російською армією проти місцевого населення у Запорізькій області. «Віримо в нашу перемогу та нищимо ворога!», – говорять тероборонівці.