Червоний промінь

Оперативна інформація станом на 12.00 02.03.2022 про вторгнення РФ

ЗСУ за певними напрямками починають перехоплювати ініціативу у російських окупантів. Ворог намагається утримати страх своїх підрозділів, розуміючи, що «легка прогулянка» не спрацювала. Намагається уникнути прямих зіткнень не лише з українською армією, а й із мирними жителями, які блокують рух його колони Російська пропаганда перестає діяти на території України та “освободітєлі” розуміють, що на них тут ніхто не чекав.
На волинському напрямку противник програв ініціативу та активних дій не проводити.
На польському напрямку російські окупанти продовжують рух у бік Макаріва – Брусилва – Фастіва та частина військ – до Києва.
На маршрутах до Малин і Ірпінь вони втратили темп, що насувається, зазнали значних збитків і зупинилися на невигідних межах.
На Чорнобильському напрямку противник намагався розвинути наступ у бік Демидіва та Ірпіня, але й втратив наступальний потенціал, зупинився.
На Житомирщині – намагаються розмістити провідні підрозділи у районах Гореничі, Шпитьки, Петрушки.
Одночасно противник розгортає польові та логістичні табори у поселеннях Бородянка, Катюжанка, Гавронська область.
На Сіверському напрямку вороги 1-ї танкової армії та 20-ї загальновійськової армії ЗС РФ, які вели наступальні дії у бік Краснограда та Ізюму з метою створення умов для угруповання об’єднаних сил, КАУ співають втрати та зупинилися біля кордонів Богодухів, Чугуїв, Шевченка.
На чернігівському напрямку противника зупинено.
На ніжинському напрямку – здійснив переселення у бік Нова Басана, Козелець.
На Донецькому напрямку противник силами 1, 2 АК та 8 армій основні зусилля зосереджено на цілі виходу в адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Мети не було досягнуто, блокувати Маріуполь не вдалося.
На півдні противнику вдається спробувати продовжити атаку у напрямку Запоріжжя, частина сил – на Маріуполь.
У Чорноморській зоні дії російські окупанти продовжують підготовку до морської десантної операції на Чорноморському узбережжі України (Затока, Одеський райони). Відзначено розгортання груп аварії корабля флоту у відкритому морі.
Ворог деморалізований і продовжує зазнавати втрат в особовому складі та техніці.
Російська пропаганда тріщить по швах! Разом ми переможемо!
Слава Україні!