Червоний промінь

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ зібрана станом на 12:00, 10 березня. Пологівський район

 
(*зібрано зі слів рідних, хто зміг додзвонитись, або отримати смс з Пологівщини. Стараємось публікувати мовою оригіналу, і називаючи окремі місцевості лише так, як знають серед своїх: «Гешка», «Крістіна», і т.д)
ℹ️Світла, зв’язку та води немає, але воду підвозять та діляться з криниць. З 9:00 мала початись евакуація населення, про її стан та результат поки невідомо. Повідомляють, що колона виїхала. У місті бачили місію ОБСЄ та журналістів. Обіцяють зробити світло. Сьогодні вцілому ситуація спокійна, так як тривають переговори. Міський голова вирішує всі питання на місці, вчора дивом вцілів на Тарасівському повороті. Орки самі просять зробити світло і воду. Пропонують місцевим рос. сім-карти, які можуть працювати в роумінгу.
♦️м. ПОЛОГИ: центр – тихо, додзвонитись виходить з містка у парку залізничників. Невідомі жінки знайшли міського голову і просили здатись окупантам. Вул.. Ломоносова, 8 – влучив снаряд, будинок зруйновано. Вул.. Державна, район стоматології та «Яблука» – все добре, людей не чіпають. Вул.. Східна: тихо, воду привозять і набирають з водочки. Гуляйпільський поворот, вул.. Шевченко – все ціле, спокійно. Пологівська БЛІЛ без вікон з 1 по 4 поверх (з боку поліції). Пров. Тихий: всі живі, деінде позривало шифер на дахах.
♦️КАГАЛІН: ніч тиха, ситуація станом на ранок спокійна. Вул.. Л.Українки: все добре, допомагають один одному. Сьогодні-завтра обіцяють світло. В. Корольов домовлявся з окупантами і хтось приїздив із Запоріжжя для переговорів. Результат поки невідомий. Китайська стіна: будинок цілий. В будинку «Сімбо» – пошкоджень і втрат немає.
♦️АВРОРА, Тарасівський – все тихо.
♦️ПЛМС, Черв. виселок: тихо. Є потрапляння ворожих обстрілів на перехресті вул..Дроб’язко та Крилова, потрапили в гараж, загорілось авто. Найбільше потерпів район стадіону. В магазинах пусто, живуть на запасах.
♦️с. ПОЛОГИ: зараз тихо, селяни іноді виходять та діляться інформацією один з одним. Відомо про дві жертви в 4-поверхівці внаслідок вибуху. Обкрадені магазини. Вночі лунали поодинокі постріли. Окупанти сидять у школі та клубі.
♦️с. ВОСКРЕСЕНКА: світла, води та газу немає, але є хороші люди, які діляться генератором. Тож є можливість набрати води і зарядити телефон. Село повністю окуповане, рос. війська і їх техніка всюди. Мирних не чіпають. Окупанти обчищають магазини, у місцевих є змога купити непродовольчі товари, продають останні запаси. Комендантська година з 18:00. Всі живі.
♦️с. К. Роздори – тихо.
♦️с. БАСАНЬ, ІНЖЕНЕРНЕ: ситуація спокійна, з’явився тимчасово зв’язок о 5:30.
♦️с. НОВОСЕЛІВКА: вороги вчора покинули село, іноді селяни чують вибухи зі сторони Гуляйполя.
♦️ТОКМАК: проїхала велика колона ворожої техніки в сторону Бердянська, з вул.. Одеська.
♦️БІЛЬМАК: тихо, ситуація більш менш стабільна, працює ринок, магазини. Зв’язок тільки “Укртелеком».
♦️ОРІХІВ: поки все тихо, стабільно.