Червоний промінь

Головне з нового звернення очільника Міноборони

Головне з нового звернення очільника Міноборони Резнікова:
✊Ми даємо відсіч російським окупантам вже другий тиждень. У ці години та дні відбувається злам ситуації. ЗСУ здійснили успішний контрнаступ.
🔸Залишається складною ситуація на півдні, де ворог в останні години обстрілював Запорізьку АЕС.
🔸Нездоланною фортецею стоїть Харків. Б’ються Сумщина та Чернігівщина. Вони рятують Київ від облоги.
🔸На сході та півдні – скрізь – український народ дає відсіч ворогу і наближає перемогу.
🔸За підсумками 8 діб втрати російської армії перевищили 10 тис. вбитими та пораненими. Підтверджено знищення мінімум одного російського генерала. Знищену російську бронетехніку вже доводиться вимірювати не одиницями, а батальйонами та бригадами.
🔸До ЗСУ у якості трофеїв поступило чи не більше танків та бронемашин, ніж останні 8 років надходило від українського ОПК.
😔Ми також несемо втрати. Війна – це велике горе. Майже щогодини надходять звістки, що російськи окупанти знову вбили мирних мешканців. Є втрати серед наших воїнів. Кожного з них буде вшановано як героя.
🔸Люди – найцінніше для нас. Це відрізняє Україну від Росії. Я дуже сподіваюсь, що російська сторона виконає зобов’язання щодо створення гуманітарних коридорів.
❗️За ці дні було прийнято багато складних рішень. Нам доводилося маневрувати, щоб зберегти армію. Але усю нашу землю ми повернемо. Ми усе відбудуємо.
🛳Командир флагману ВМСУ виконав наказ затопити корабель, щоб фрегат “Гетьман Сагайдачний”, який перебував на ремонті, не дістався ворогу. Ми збудуємо новий флот. Головне зараз – встояти.
🔸Я чудово розумію. Усі стомлені, багато людей виснажені, шоковані втратами. Попереду ще дуже складний період. Нам знадобиться багато сил і витримки.
Але хочу сказати усім. Українці – ви неймовірні!
Слава Україні!