Червоний промінь

Добігає кінця ще один день війни

Запоріжці!
Добігає кінця ще один день війни. На щастя, спокійний та мирний для нашого з вами міста. І на превеликий жаль неспокійний для Маріуполя.
Сьогодні тисячі мирних маріупольців знову втратили надію виїхати до Запоріжжя. Більше того, вони знову втратили надію хоча б отримати якусь їжу. Тому що вороже військо знову не припинило обстріли і не дало відкрити зелений коридор.
Хоча, знаєте, слово «військо» тут вже недоречне. Військо знає, що таке кодекс честі. А на нашій землі зараз орда, терористи, орки, мародери. Що завгодно, але не військо.
Та ми не втрачаємо надію, віримо у Збройні сили України і у наш козацький дух!
І продовжуємо працювати.
Сьогодні ні на мить не вщухали роботи з укріплення Запоріжжя.
Ми зводили нові блокпости та фортифікаційні споруди, укріплювали наші оборонні позиції, лікували поранених, готували їжу нашим захисникам.
І усе це ми робили разом з вами. З людьми, які готові просто залізобетонною стіною стояти за Запоріжжя. Ніколи не втомлюся вам за це дякувати!
Окремо хочу висловити вдячність власникам запорізького бізнесу. Я знаю, що багато хто з вас фінансово підтримав своїх співробітників, які продовжують працювати в умовах воєнного часу. Хтось виплатив премії, хтось – підвищені зарплати, хтось – аванс на місяць вперед. Дуже вам дякую за те, що у той час, поки хтось підвищує ціни і намагається нажитися на війні, ви не жалкуєте грошей на те, щоб мотивувати та заохочувати людей! Ви – найкращі!
Цю націю не перемогти!
Не тривожтеся! Засинайте спокійно! Все буде добре!
Анатолій КУРТЄВ