Червоний промінь

Анатолій КУРТЄВ: На цей час маю дві новини

Анатолій КУРТЄВ : Запоріжці!
На цей час маю дві новини: погану та хорошу.
Погана новина полягає у тому, що гуманітарні конвої, які ми вчора відправили із Запоріжжя до Енергодару, Токмаку та Полог, так і не дісталися кінцевого місця призначення.
Хороша новина – це те, що колона, яка на зворотному шляху була зупинена бойовою позицією ворожих військ біля Кам’янського, повернулася у Запоріжжя у повному складі. Усі живі та неушкоджені.
Ви знаєте, у водіїв цих автобусів та бійців ДСНС, які їх супроводжували, була певна інструкція. У випадку виникнення надзвичайних ситуацій їм було дозволено кидати все та тікати. Але жоден з них цього не зробив. Не зважаючи на те, що їх зупинили озброєні рашисти. Не зважаючи на те, що через підірваний міст їхній відносно безпечний маршрут зруйнувався. Не зважаючи на те, що їм довелося маневрувати по замінованим дорогам. Вони не покинули транспорт і не покинули вантаж.
Усі п’ять автобусів повернулися до Запоріжжя.
Дякую кожному водію та кожному бійцю ДСНС за силу вашого духу. Ви вкотре показали, що ми – безстрашна нація. І цю націю ніколи не зможуть перемогти боягузи та мародери, які зараз, як таргани, бігають по селам та маленьким містам нашої України, забирають у людей автомобілі, грабують та спалюють їхні будинки.
У них в житті вже точно нічого хорошого не буде, а у нас з вами попереду велике майбутнє.
А ще дякую нашим військовим та бійцям територіальної оборони за те, що на вісімнадцятий день війни Запоріжжя має змогу жити мирним життям. За те, що 161 дитина, яка народилася у нашому місті, починаючи з 24 лютого, а також їхні мами, не чують пострілів, знаходяться в теплі та забезпечені їжею, світлом і гарячою водою.
Давайте разом підтримувати наших захисників. Як мінімум не забувайте пропускайте їх у чергах.
У нас з вами все буде добре!
Віримо в Україну та наші збройні сили!