Червоний промінь

Анатолій КУРТЄВ

Запоріжці!
Поінформую вас про актуальні на час війни зміни в роботі держслужбовців.
Ці зміни визначені новою постановою Кабінету міністрів України.
Відповідно до законодавчого документу, керівники державної служби на час воєнного стану мають право дозволяти своїм співробітникам працювати дистанційно. Але лише у тому випадку, якщо ці співробітники залишаються на території України. Головне, щоб люди мали необхідні технічні та організаційні можливості для дистанційної праці.
Разом з тим Кабінет Міністрів України ще 12 квітня скасував затверджену у березні 2022 року норму, якою державним службовцям дозволялося працювати дистанційно, знаходячись за межами країни. Тепер держслужбовці, які виїхали за кордон, можуть виконувати свою роботу лише у тому випадку, якщо вони знаходяться у службовому відрядженні.
Також у постанові зазначено, що якщо державні працівники у робочий час без дозволу свого керівника перебувають поза межами робочого місця або за кордоном, то до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення.
Відзначу також, що ця постанова почне діяти з 25 квітня поточного року.
Ви знаєте, насправді, мені, як і кожному українцю, дуже жаль, що через цю війну багато людей поїхали з нашого міста. Розумію, як це нелегко полишити тут усе – свої домівки, свою роботу, своїх друзів. Але знайте, Запоріжжя вас завжди чекає.
А ще ми хочемо подякувати кожному, хто залишився у місті. Не дивлячись на те, що ми з вами знаходимося у прифронтовій зоні, ви працюєте, ви підіймаєте економіку Запоріжжя, ви допомагаєте тим, хто на власні очі побачив, що таке жахи війни та окупація. Також ми дуже вдячні тим, хто, виїхавши за межі країни, не забуває про наше місто та збирає і направляє до Запоріжжя гуманітарну допомогу.
Нехай у нашій країні якнайшвидше відновиться мир, і кожен українець зможе повернутися до рідного дому.
Слава Україні!
Переможемо!