Червоний промінь

43 доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню: ситуація станом на ранок 7 квітня

 
▪️Основні зусилля окупанти зосереджують на підготовці до наступальної операції на сході України. Ворог продовжує активні дії на Слобожанському, Донецькому, Південнобузькому та Таврійському напрямках.
▪️Противник і надалі блокує місто Харків та здійснює артилерійські обстріли.
▪️Продовжуються артилерійські обстріли населеного пункту Попасна. Мета – вогневе ураження підрозділів Збройних Сил України та відновлення наступу на Рубіжне, Нижнє і Новобахмутівку. Також окупанти безуспішно намагалися прорвати оборону підрозділів наших військ в районі населеного пункту Новотошківське.
▪️На Південнобузькому напрямку ворог здійснює оборону раніше зайнятих рубежів, вживає заходів з відновлення боєздатності своїх підрозділів. Продовжує проводити жорсткі фільтраційні заходи на тимчасово зайнятих територіях Херсонської області.
▪️Частина виведених російських підрозділів розміщується у наметових містечках на території низки областей російської федерації, що межують з Україною. Військовослужбовці відмовляються брати участь у подальших бойових діях на території України. Морально-психологічний стан зазначеного особового складу низький та має тенденцію до погіршення.
▪️Командування збройних сил російської федерації продовжує пошуки можливостей розв’язання проблемного питання поповнення людськими ресурсами своїх підрозділів. Російські військові комісаріати активізували роботу з військовозобов’язаними, які були звільнені з військової служби після 2012 року та мають військово-облікові спеціальності водія, механіка-водія, розвідника, а також молодших командирів. Офіційною причиною виклику до військкоматів є проведення зборів з підготовки за зазначеними військовими спеціальностями терміном на 3 місяці.
Віримо у Збройні Сили України! Разом переможемо! Слава Україні!