Червоний промінь

Як працюватиме “Укрзалізниця” згідно з новими правилами перевезень

Оскільки з 21 жовтня в Запорізькій області вводять обмеження на перевезення в поїздах, «Укрзалізниця» пояснила, як нововведення позначаться на їх перевезеннях, передає портал «Акцент».

«Укрзалізниця» забезпечить контроль наявності зазначених документів разом з квитком і ідентифікаційним документом при вході в вагон. У разі відсутності вищевказаних документів провідник або стюард має право не допустити пасажира до поїздки. Повернення коштів за придбані квитки в разі відмови від поїздки здійснюється відповідно до правил перевезень пасажирів.

Оскільки перевірка більшої кількості документів прогнозовано може викликати черги при посадці, «Укрзалізниця» просить пасажирів з розумінням поставитися до ситуації і прибуватиме на вокзал заздалегідь, зберігати спокій і дистанцію на пероні.

«Укрзалізниця» також забезпечить наявність сертифікатів про вакцинацію або негативних ПЛР-тестів у співробітників. А також працює над розгортанням мобільних пунктів експрес-тестування на найбільших вокзалах країни.

Нові правила для перевезення пасажирів – вимушений крок для стримування поширення коронавирусной хвороби, для збереження життя і здоров’я пасажирів і поїзних бригад. Тому АТ «Укрзалізниця» організує вибіркові перевірки дотримання карантинних вимог по ходу слідування поїздів та звертається до пасажирів з проханням негайно повідомляти службу підтримки про будь-які випадки порушення оновлених правил проїзду.