Червоний промінь

Святкування Великодня на Запоріжжі

 
Під час зустрічі голови ЗОВА Олександра Старуха та першого заступника голови ЗОВА Володимира Шустова з представниками духовенства Запорізької області було обговорено особливості відзначення Великодневих свят в умовах воєнного стану.
Як ми знаємо, 17 квітня Римо-Католицька Церква, Вірменська Апостольська Церква та частина протестантських церков, а 24 квітня – православні, греко-католики та решта християнських церков святкують Світле Христове Воскресіння (Пасху).
Через воєнний стан введено певні обмеження щодо проведення масових заходів, враховуючи можливі провокації з боку ворога та дотримання умов безпеки під час комендантської години. Голова ЗОВА Олександр Старух та керівник ГУНП у Запорізькій області Микола Лушпієнко звернулися до релігійних діячів з проханням максимально забезпечити безпеку вірян.
Представники конфесій відповіли, що розуміють необхідність зміни умов проведення святкових служб та заявили, що вже переносять богослужіння з врахуванням обмежень комендантської години.
Нічних служб цього року не буде! Але духовенство звернулося до місцевої влади з проханням скоригувати роботу громадського транспорту так, щоб люди змогли завітати до церков з самого ранку.
Представники духовенства обговорили це питання з адміністрацією ЗОВА.
Організують служіння у церквах з урахуванням комендантської години.
Джерело: Запорізька обласна військова адміністрація