Червоний промінь

У Малокатеринівці відкрили МЕДІА ХАБ

15 листопада у селищі Малокатеринівка Кушугумської територіальної громади відкрився медіахаб. Його розташували у приміщенні колишньої селищної ради.
Від задуму до втілення в життя мрії минув усього місяць. Сучасна бібліотека, комп’ютеризована зона, простір для творчості, відпочинку і нових ідей.
На відкритті Хабу голова селищної ради Володимир Сосуновський зазначив, що це лише початок, у планах – відремонтувати і оснастити сусідний кабінет, де будуть гуртки і найрізноманітніші майстер-класи. На створення медіахабу витратили 170 тисяч. Тут є бібліотека, в якій понад 1000 книжок, та зона для читання, відвідувачі зможуть скористатися ноутбуками та планшетами.
Староста Малокатеринівського старостинського округу Людмила Волик розповіла: «Поки що одне приміщення, але плануємо розширення, щоб займалися дітки за інтересами. Ми зараз акцію запропонували – «Подаруй книгу медіатеці». Тому, гадаю, бібліотечний фонд збільшиться в багато разів».
Аби відвідати медіахаб дорослим необхідно мати із собою сертифікат про вакцинацію чи негативний ПЛР-тест.
До закладу проведено інтернет, він оснащений комп’ютерами, зручними меблями, естетичними книжковими полицями. Для найменших жителів громади, які теж відвідали відкриття, провели екскурсію закладом. Їм запропонували веселі настільні ігри та великий фізичний простір для розваг.
Хаб працює: в понеділок-четвер – з 8:00 до 17:00 та в п’ятницю – з 8:00 до 15:45. Обідня перерва – з 12:00 до 12:45.