Червоний промінь

“Голос країни-12” повертається на екрани з акцією для ЗСУ

З 2 жовтня на телеканалі ТЕТ відновлюють показ 12-го сезону наймасштабнішого музичного проєкту “Голос країни”. Прем’єра відбудеться о 21:00. Через повномасштабне вторгнення РФ на територію України шоу було перервано на 5-му етапі “сліпих прослуховувань”. Під час трансляції проєкт збере 3 млн грн для ЗСУ, аби забезпечити “залізними пташками” цілу бригаду на передовій, розповіли на офіційному сайті телеканалу.

Ініціатором повернення “Голосу” на екрани став народний тренер шоу та меценат Андрій Мацола. Передача повертається задля того, щоб нагадати про силу, волю й талант українського народу та підтримати піснею моральний дух усіх глядачів та наших воїнів. У “Голосі” буде присутня й потужна благодійна складова, націлена на підтримку наших захисників, йдеться в повідомленні.

“Голос країни” разом з Dobro.UA та Фондом компетентної допомоги армії “Повернись живим” оголошує благодійну ініціативу під назвою “Твій Голос на аерозасоби для розвідки”.  Його метою стане збір 3 млн грн на важливу закупку для цілої бригади на передову – квадрокоптера Matrice 300 RTK та 17 малогабаритних дронів DJI Mavic 3 Fly More Combo. Такі “залізні пташки” допоможуть нашим воїнам бути ще більш ефективними, влучно і вчасно відстежувати небезпеку і планувати дії для звільнення України. SMS-голоси зможуть стати гучною народною підтримкою”, – заявив Мацола.

Кожен охочий може долучитись до благодійного збору вже сьогодні. Для цього треба зробити внесок на платформі онлайн за цим посиланням або відправити SMS на номер 88007. Вартість однієї благодійної пожертви у вигляді SMS становить 10 грн. Всі гроші підуть на аерозасоби. З деталями акції можна ознайомитись на онлайн-платформі Dobro.UA.

Передача, як і раніше, виходитиме кожної неділі о 21:00.