Червоний промінь

Золотий кубок – у юних кіномитців Біленького

1 жовтня молодший склад гуртка «Media Makers» Біленьківської ЗШ І-ІІІ ступенів вирушили до міста Кривий Ріг на Міжнародний конкурс-фестиваль «Золотий кубок України-2021». Юні режисери виступали в категорії 12-14 років в номінації «Кіно та художні фотографії».
Представляли два фільми. Перший – «Голос минулого», присвячений пам’яті героїв-ліквідаторів на Чорнобильській АЕС, де дівчинка потрапила у минуле, зустріла свою ровесницю, яка розповіла про жахливі події 86-го року. Другий – містична короткометражна стрічка «Привиди маєтку Міклашевського», де група підлітків вирішила переночувати в маєтку, але щойно переступили поріг будівлі, одразу ж опинилися замкнуті, і їм необхідно було знайти вихід через таємничий підвал. Було багато інших конкурсантів, які також виступили на високому рівні. Деякі з них брали участь в фестивалі дистанційно: надсилали свої роботи представникам журі, котрі переглядали їх вже під час конкурсної програми.
За підсумками конкурсу команда «Media Makers» отримала Гран-Прі. Кожен з учасників нагороджений дипломами та медалями. Також гурток отримав кубок Гран-Прі та диплом.
Керівник гуртка Вікторія Володимирівна Коваль отримала орден «За служіння мистецтву» та подяку за особливий внесок у виховання молоді. Судді відзначили обидва наших фільми. Зокрема, їм сподобався сценарій, переходи та флешбеки – спогади героїв.
Команду «Media Makers» представили: Євгенія Біла, Дар’я Деревинська, Олександра Козиряцька, Даніл Кравченко, Вероніка Кузьменко та Поліна Лавриненко. Хочемо подякувати директору школи Н.М. Ємець за допомогу в організації поїздки та підтримку. Вдячні дівчатам гуртка за допомогу в підготовці до конкурсу, а саме – Дар’ї Федоровій, Анні Білібі та Юлії Козиряцькій. Велике спасибі також батькам вихованців за фінансову допомогу.
Команда «Media Makers» Біленьківської ЗШ І-ІІІ ступенів вийшла на новий рівень. Вітаємо команду з такою високою відзнакою. Біленьківська школа прославилася на міжнародній сцені!

Гурток «Media Makers».